Sieci teleinformatyczne
Home Sieci teleinformatyczne
Sieci teleinformatyczne

Dobrze zaplanowana i zbudowana sieć firmowa, to odwzorowanie krwiobiegu na żywym organizmie. W dobie społeczeństwa informacyjnego, kiedy istotą rzeczy staje się szybkość przekazywania informacji oraz bezpieczeństwo i niezawodność, to jak będzie wyglądała twoja sieć komputerowa firmie będzie determinować efektywność twojej pracy. Naszym celem jest zadbanie o to, żeby dostarczone rozwiązania dla twojej firmy działały niezawodnie.Sieci komputerowe i telefoniczne

Email Drukuj PDF

Zaprojektujemy dla Ciebie od podstaw kompletną sieć komputerową i telefoniczną. Zawsze proponujemy budowę sieci zunifikowanej - daje Ci to więcej możliwości co do wykorzystania istniejących gniazdek czy to pod internet, czy pod telefon. Jeśli potrzebujesz sieci bezprzewodowej - zadbamy o odpowiednią siłę sygnału radiowego w każdym miejscu twoich pomieszczeń.

Więcej…
 

Serwerownie

Email Drukuj PDF

Jeśli sieć komputerowa to istny krwiobieg firmy, to serwerownia stanowi jego serce. Jej zaplanowanie i wykonanie powinno nie tylko spełniać twoje aktualne potrzeby, ale pozostawić możliwości na rozbudowę wraz z rozwojem twojej firmy.

Więcej…
 

Sieci elektryczne

Email Drukuj PDF

Nie jedna osoba zna już historię, jak to włączenie czajnika elektrycznego z wodą wyłączało w biurze komputery. Naprawdę warto zadbać, aby odpowiednie fazy sieci energetycznej miały swoje konkretne przeznaczenie.

Więcej…
 

Instalacje alarmowe

Email Drukuj PDF

Korzystając kompleksowo z naszych usług otrzymasz również ofertę zaprojektowania i wykonania instalacji alarmowej.

 


InsERT GT: najlepsze programy dla firm