NAVO EuroBusiness 5.0
Home Programy Navo EuroBuisness 5.0

NAVO EuroBusiness 5.0

Email Drukuj PDF

EuroBusiness 5.0 to wielomodułowe oprogramowanie wspomagające zarządzanie firmą klasy ERP. System wspiera pracę przedsiębiorstwa w obszarach: handlu, magazynu, produkcji, księgowości, kadr oraz obsługi klienta. Wszystkie moduły korzystają z jednej bazy danych.

EuroBusiness 5.0 to produkt polski, dostosowany do krajowych realiów gospodarczych, zgodny z obowiązującymi normami prawnymi. Aplikacja współpracuje w standardzie z systemami EDI, wykorzystywanymi w handlu elektronicznym do przesyłania elektronicznych dokumentów handlowych.

Zaleta systemu erp: Technologia MS SQL Server, wykorzystana w systemie, zapewnia bezpieczeństwo danych, bezawaryjność i możliwość współpracy z pakietem MS Office.

Oprogramowanie jest przygotowane do współpracy z urządzeniami zewnętrznymi typu: drukarka fiskalna, kasa fiskalna, kolektor danych i drukarka etykiet.

EuroBusiness 5.0 to system dla średniej wielkości firm, zatrudniających od 5 do 200 pracowników. Sprawdzone w praktyce rozwiązanie dla nowoczesnej firmy, podnoszącej swoje standardy pracy, rywalizującej na rynku polskim i zagranicznym.

Idealny dla firm handlowych i produkcyjnych. Przygotowany do pracy w trybie centrala-oddziały oraz do obsługi mobilnych przedstawicieli handlowych. Używany przez przedsiębiorstwa na terenie całego kraju.

Moduły systemu EuroBuisness 5.0:

  • EuroHandel
  • EuroMagazyn
  • EuroKontakt
  • EuroFinanse
  • EuroPracownik
  • EuroProdukcja