Podręczniki dla InsERT
Home Podręczniki dla InsERT

Podręczniki dla InsERT

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą książek i podręczników, które mogą stanowić nieocenioną pomoc podczas korzystania z oprogramowania InsERT GT.

 

Wprowadzenie do sprawozdawczości, analizy i informatyki finansowej

Wprowadzenie do sprawozdawczości, analizy i informatyki finansowej

Tematem książki jest sprawozdawczość i analiza finansowa przedsiębiorstw produkcyjnych oraz zastosowanie systemów informatycznych w czynnościach finansowo-księgowych. Jest to jedno z nielicznych na polskim rynku opracowań podejmujących temat kreatywnej księgowości.


Subiekt GT krok po kroku

Podręcznik InsERT GT - Pracownia informatyczno-handlowa WSiP

Podręcznik Pracownia informatyczno-handlowa opublikowany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w przystępny sposób omawia zastosowanie systemów z linii InsERT GT oraz programu Płatnik w firmie handlowej. Dwuczęściowa publikacja zawiera również wiele przydatnych informacji związanych z wykonywaniem typowych czynności handlowych, kadrowych czy administracyjnych, takich jak sporządzanie różnorodnych pism i dokumentów, korzystanie z arkusza kalkulacyjnego i bazy danych, tworzenie prezentacji i materiałów reklamowych.

Podręcznik InsERT GT WSiP

Podręcznik InsERT GT Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych

Podręcznik Pracownia ekonomiczna cz. 2 to propozycja dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności wykorzystania programów wchodzących w skład pakietu InsERT GT w różnorodnych czynnościach handlowych, księgowych i kadrowo-płacowych. Książka opublikowana przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne jest doskonałą pomocą zarówno dla drobnych przedsiębiorców prowadzących księgę przychodów i rozchodów, jak i firm prowadzących pełną ewidencję księgową oraz dla uczniów szkół ekonomicznych.

Podręcznik rachunkowości

Podręcznik rachunkowości

Książka Rachunkowość Wydawnictwa Marina przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć i utrwalić swoją wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej. Stanowi doskonałą pomoc dla osób zajmujących się księgowością i finansami.

Publikacja zawiera niezbędne wiadomości wzbogacone o praktyczne uwagi i komentarze, a także wiele dodatkowych informacji pozwalających lepiej poznać poruszaną tematykę. Podpowiada również, jak prowadzić rachunkowość z wykorzystaniem systemu finansowo-księgowego Rewizor GT.


Podręcznik obsługi Rewizora GT

Podręcznik obsługi Rewizora GT

siążka Rewizor GT. Prowadzenie ewidencji księgowej Grupy Wydawniczej Helion to doskonały przewodnik po naszym systemie finansowo-księgowym. W przystępny sposób przybliża tajniki obsługi programu - od uruchomienia i ustawienia odpowiednich parametrów, przez wprowadzanie danych, po sporządzanie różnego rodzaju zestawień, deklaracji i sprawozdań.

 
InsERT GT: najlepsze programy dla firm