Aktualności
Home Aktualności
Aktualności

Informacja o zmianie nazwy Spółki

Email Drukuj PDF

Informujemy, że z dniem 28 grudnia Spółka zmieniła nazwę, z dotychczasowej używanej od 1986 roku: Przedsiębiorstwo Usług i Consultingu PROTEBUD Sp. z o.o. na nową: 3RP.com.pl - systemy dla firm Sp. z o.o.

 

enova365 - nowa oferta systemu ERP w 3RP.com.pl

Email Drukuj PDF

enova365Miło nam poinformować, że od 1 lipca 2017 roku zostaliśmy partnerem firmy Soneta Sp. z o.o. z Krakowa - producenta systemu ERP enova365. enova365 to nowoczesny, skalowalny, w pełni obiektowy system klasy ERP przeznaczony dla małych, średnich i dużych firm. Dzięki temu oferta jest zoptymalizowana kosztowo, a system może rosnąc wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.


Więcej…
 

Szkolenie z inwentaryzacji w Subiekt GT

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo

Zbliża się czas spisów inwentaryzacyjnych i wykonywania remanentów. Z uwagi na duże natężenie prac na przełomie roku, przygotowaliśmy dla Państwa grupowe szkolenie związane z prawidłowym przeprowadzeniem procesów inwentaryzacyjnych w programach Subiekt GT i Navireo.

Zachęcamy do zaplanowania i przygotowania się do inwentaryzacji wcześniej, ponieważ nie ukrywamy, że w okresie od świąt do prawie końca stycznia jest to szczególnie trudny okres dla wszystkich firm wdrożeniowych, dlatego też dostępność serwisantów w tym okresie jest mocno ograniczona.

Szkolenie odbędzie się w dniu 14 grudnia w godz. 10.00-13.00 w naszym biurze przy ul. Pszczyńskiej 22 w Warszawie. Ilość miejsc jest ograniczona. Koszt szkolenia to 200 PLN netto od osoby.

Więcej…
 

Zmiana biura w Wołominie

Email Drukuj PDF

Szanowni Klienci i Partnerzy

W dniach 27 sierpień - 2 wrzesień nastąpi reorganizacja naszego biura handlowego w Wołominie. Z dotychczasowej lokalizacji przy ul. Przejazd 2, biuro zostaje przeniesione do centrum Wołomina. Od 1 września będzie znajdować się pod adresem ul. Kościelna 16.

Reorganizacja ta ma na celu optymalizację zasobów w naszej organizacji, celem sprawniejszej obsługi potrzeb naszych klientów. Jest to związane z tym, że Spółka z dniem 31 sierpnia 2016 roku kończy działalność w segmencie sprzedaży detalicznej, tym samym zwalniają się zasoby do obsługi kluczowych zadań w podstawowej działalności Spółki.

Największe utrudnienia w kontakcie z naszymi pracownikami wystąpią w dniu 26 sierpnia (piątek), za co serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. W tym dniu dyżur telefoniczny w osłabionej obsadzie będzie pełniony tylko w oddziale warszawskim.

Zwolniona część naszych zasobów zostanie alokowana w oddziale warszawskim (działającym już od ponad roku), znajdującym się przy adresie Pszczyńska 22 (budynek serwisu Motoricus). Dzięki temu będziemy jeszcze lepiej dostępni dla większego grona naszych klientów (biuro znajduje się w okolicy obwodnicy). Nie mniej tak samo ważni są dla nas klienci z naszego macierzystego miasta - Wołomina. Dalej w oddziale w Wołominie prowadzony będzie serwis, a w opiece klientów z gminy Wołomin nic się nie zmieni. Tak samo numery telefoniczne pozostają bez zmian.

Nowe biuro w Wołominie posiada wygodny parking, zlokalizowany na zapleczu budynku (wjazd przez bramę budynku). Same biuro znajduje się na pierwszym piętrze (wejście od strony parkingu). W biurze cały czas dostępna będzie pełna oferta programów dla firm, urządzeń fiskalnych i podpisów elektronicznych.

 

Oprogramowanie Asseco WAPRO w ofercie 3RP

Email Drukuj PDF

Informujemy, że od września br. w naszej ofercie znajduje się oprogramowanie marki Asseco WAPRO, które cenione przez wielu jego użytkowników na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą oprogramowania pod linkiem: http://www.3rp.com.pl/index.php/systemy-dla-firm/wapro

 

e-Archiwizacja w programach InsERT

Email Drukuj PDF

e-Archiwizacja to bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemie InsERT GT. Usługa polega na tworzeniu kopii zapasowych online z wykorzystaniem chmury. Ta nowoczesna forma archiwizacji pozwala uniknąć typowych dla standardowej metody zagrożeń, takich jak: awaria sprzętu, uszkodzenia mechaniczne, przypadkowe skasowanie plików, kradzież czy dostęp osób niepowołanych. e-Archiwizacja zapewnia również ochronę cennych danych przed zagrożeniami z internetu (wirusy, programy szpiegowskie, itp.). Wszystko to sprawia, że e-Archiwizacja to niezwykle pewny sposób zabezpieczania danych.

Więcej…
 


Strona 1 z 2
InsERT GT: najlepsze programy dla firm