Akademia InsERT
Home Akademia InsERT

Akademia InsERT

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą multimedialnych szkoleń biznesowych. Ich niewątpliwe atuty to niskie ceny, prosty język i atrakcyjna, nowoczesna forma. Nasze szkolenia można odbywać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, wielokrotnie wracając do potrzebnych informacji.

 

 

e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy
e-Prawnik. Umowy i pisma dla Twojej firmy

Po odbyciu tego szkolenia konsultowanie każdego pisma z prawnikiem nie będzie już konieczne. W kursie pokazano, jak samodzielnie sporządzać wszelkiego rodzaju umowy oraz pisma takie jak ugody, pełnomocnictwa, oświadczenia itp. Szczególny nacisk położono na porady prawne – w prosty, zrozumiały sposób podpowiedziano, na co zwrócić uwagę przy zawieraniu poszczególnych umów, o czym należy pamiętać, sporządzając pisma i jakich błędów się ustrzec.


Subiekt GT krok po kroku
Subiekt GT krok po kroku

Szkolenie szczegółowo omawiające obsługę systemu sprzedaży Subiekt GT - od instalacji i pierwszego uruchomienia, poprzez omówienie budowy programu, po dokładne przedstawienie funkcji takich jak wystawianie dokumentów, prowadzenie kartotek, rozliczenia z kontrahentami, ustawienia wydruków czy współpraca z urządzeniami zewnętrznymi. W kursie pokazano również, jak przenieść dane z innych systemów, a także jak wysyłać dane do oddziałów i do biura rachunkowego.

Rewizor GT krok po kroku
Rewizor GT krok po kroku

W szkoleniu tym omówiono obsługę systemu finansowo-księgowego Rewizor GT - od instalacji i konfiguracji parametrów po najważniejsze funkcje programu, m.in. administrowanie planami kont, dekretacja i księgowanie, obsługa środków trwałych, zarządzanie rozrachunkami czy ewidencja i rozliczanie podatku VAT. Omówiono również funkcje kadrowo-płacowe obsługiwane za pomocą programu mikroGratyfikant GT.

Gratyfikant GT krok po kroku
Gratyfikant GT krok po kroku

Szkolenie omawia obsługę systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT - od instalacji, konfiguracji parametrów i przeniesienia danych po szczegółowe przedstawienie funkcji programu (m.in. wystawianie umów, prowadzenie ewidencji pracowników i ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń czy obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych).

Zmiany w podatku VAT 2011
Zmiany w podatku VAT 2011

W szkoleniu tym w przystępny sposób omówiono zmiany w przepisach dotyczących podatku VAT. Kurs zawiera zbiór odpowiednich aktów prawnych wraz z ich rzetelną interpretacją. Opisano również modyfikacje w systemach z linii InsERT GT dostosowujące programy do nowych przepisów.

Rachunkowość bez tajemnic
Rachunkowość bez tajemnic

Bogaty zbiór informacji z zakresu księgowości. Multimedialny podręcznik na płycie CD przeznaczony jest dla księgowych i pracowników biur rachunkowych, stanowi również doskonałe repetytorium dla uczniów i studentów kierunków ekonomicznych. Prosty język i atrakcyjna forma sprawiają, że z powodzeniem mogą z niego korzystać wszyscy, którzy chcą zdobyć lub utrwalić wiedzę z rachunkowości.

Kadry i płace bez tajemnic
Kadry i płace bez tajemnic

Multimedialny podręcznik przeznaczony dla specjalistów ds. kadr i płac, pracodawców, studentów, uczniów - zarówno dla tych, którzy nie mieli dotąd styczności z tematyką kadrowo-płacową, jak i dla osób chcących utrwalić lub uaktualnić swoją wiedzę. Informacje przekazane są w przystępny sposób, z licznymi przykładami i filmami pomagającymi lepiej zrozumieć i przyswoić materiał.

 
InsERT GT: najlepsze programy dla firm